Kuidas Tellida Eritellimust?

Pildi saad üles laadida Otse oma arvutist. Oluline on, et pildi resolutsioon oleks hea (minimaalselt 2-3 megapikslit. Mida kvaliteetsem ja selgem pilt seda hõlpsamini saavad meie disainerid teha selle pildi just teile valitud trükki suurusele. Kanvas.ee meeskond teavitab teid kindlasti, kui pildi kvaliteet on kehv.

Hetkel on meie tootevalikus võimalik valida 4 erineva suuruse fotolõuendi vahel.

Kui oled eelnevate etappidega lõpule jõudnud, lisa toode ostukorvi ja sisesta isikuandmed ning maksa toote eest kasutades teie pangakaarti. Kõiki e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus sisestatud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. valmistab tooteid ainult ettemaksu alusel.

Pärast tasumist, hakkavad meie disainerid teie pildi loomisega pihti. Iga disain on otsast lõpuni tehtud meie disainerite poolt. Keskmiselt läheb meie disaineritel aega 1-4 päeva, et valmis saada teie eritellimus.

Pärast disaini valmimist liigu teie töö meie trükkikotta, kus valmistatakse teie kunstiteos. Printimisega võib aega minna kuni 5 päeva. Niipea, kui toode on trükkikojas valmis saanud. Paneme selle teele meie kuller partneriga, kes võtab teiega ühendust. Kokku võttab kogu protsess aega tellimuse alustamisest kuni teie valitud sihtpunkti jõudmiseni 4-10 tööpäeva.

NB! Juhul kui soovite näha disaini, enne trükki saatmist, siis palun lisage märge tellimuse lehel. Teil on võimalus teha 1 kordne muudatus ilma lisatasudeta, enne printi saatmist. 

Kui on rohkem kui 1 kordne muudatus, võivad kaasneda lisatasu.

Niipea kui trükkikojas saab teie toode valmis, saadame sellele kulleri järgi, kes viib selle teie valitud sihtpunkti. Oleneb asukohast, teie tellimuse transport võib aega võtta 1-4 päeva.

Kliendil on õigus kaup tagastada juhul kui:

  • kaubal esineb silmanähtav defekt,
  • kaup on transpordi käigus saanud kahjustada
  • kaup ei ole valmistatud etteantud juhiste põhjal.
  • Kauba kohaletoimetamisel kulleriga tasub kohapeal kontrollida pakki, et see poleks rebenenud või muljutud. Kui tekib kahtlus, tasub pakk kohe avada ja kontrollida saadetud kauba kvaliteeti.
  • Juhul kui olete avastanud üleval nimetatud defekti, palun koheselt teha pilt ja saata see meile olukorra kirjeldusega support@kanvas.ee

Tähtis Info

Mida silmas pidada Lõuendi hooldamisel
Pigmendiga trükitud lõuendeid ei tohi puhastada keemiliste vahenditega, kuna need võivad kahjustada toote pealispinda.
Kõige suurem kahjur toodetele on UV-kiirgus, mis rikub aja jooksul värvide tonaalsust – umbes 5–10 aastaga võib UV-kiirgus jätta jälje ja pilt helendub. Täieliku tuhmumiseni võib minna 50–100 aastat.

Me lisame väljastatud kaubale jälgimis numbri niipea, kui meile edastakse see kulleri poolt.